Gares Akumulator Bateria 7,2V 3,3Ah do Gardena
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Energia zawsze gotowa do pracy
Marka Gares® specjalizuje się w produkcji akumulatorów o wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i wydajność. Wykorzystanie najlepszych komponentów w procesie produkcji sprawia, że te akumulatory są niezawodne i długotrwałe.
Bateria składa się z wysokoprądowych ogniw GARES®, jest trwała i niezawodna. Jest również znakomicie dopasowana do zasilania urządzeń pracujących w każdych warunkach, a także gwarantuje długą pracę.
Gwarancja niezawodności
Zastosowane w bateriach wysokoprądowe ogniwa firmy GARES to gwarancja wysokiej jakości oferowanych akumulatorów, zapewniających bezawaryjność oraz długi okres użytkowania.
Praktycznie wyeliminowany efekt pamięci jest czynnikiem kluczowym przy użytkowaniu baterii profesjonalnie w firmie, czy hobbistycznie w domu. Duża gęstość energii w ogniwach decyduje o ich trwałości oraz zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu.
Kupując ten akumulator masz pewność, że jego pojemność jest rzeczywista i nigdy zawyżona, na co producent daje 100% gwarancję.
Specyfikacja techniczna
| Napięcie | 7,2V |
| Pojemność | 3,3 Ah (3300 mAh) |
| Technologia ogniw | Ni-Mh |
| Ładowanie | Ładowarki Gardena |
| Wyposażenie w czujnik termiczny | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Stan | Fabrycznie nowy zamiennik |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Opakowanie | Towar w folii bąbelkowej i fabrycznym, mocnym kartonie |
Dane techniczne
| Rodzaj ogniw | Ni-Mh |
| Pojemność | 3,3 Ah (3300mAh) |
| Napięcie | 7,2V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się